Peruka naturalna Alizee 30cm #12

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 14 dni

Peruka naturalna z wysokiej jakości włosó słowiańskich.

Cena peruki od 4800 zł. Im jaśniejszy kolor włosów tym cena peruki jest wyższa.

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.


ALIZEE 30 cm to unikalna peruka z najwyższej jakości słowiańskich włosów naturalnych o długości 30 cm.

Alizee to lekko rozwiana długa fryzura z włosów naturalnych Przyjemny w dotyku włos zapewnia komfortowe korzystanie z peruki każdego dnia. Delikatnie pocieniowane włosy oraz prosta, gęsta grzywka odgarnięta na boki to cechy charakterystyczne tej fryzury.

Model Alizee to najnowszej generacji produkt wykonany na podwójnej tiulowej konstrukcji wykonanej w technologii TOPSILK zapewniającej komfort użytkowania i perfekcyjny wygląd włosa. Dodatkowo peruka wyposażona jest w monofilament sprawiający, że przez włosy peruki widoczna jest skóra głowy, co zapewnia naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika.

Lekka konstrukcja peruki sprawia, że znajduje ona szerokie grono zwolenniczek pośród kobiet borykających się z nadwrażliwą skórą głowy oraz z problemem nadmiernej potliwości. W tym modelu zapewniony jest stały przepływ powietrza pomiędzy peruką, a skórą głowy.

Peruka dostępna jest w następujących rozmiarach: XS, S, M

Perukę z naturalnych włosów słowiańskich można stylizować przy pomocy lokówki czy prostownicy, jednakże należy pamiętać, że każda stylizacja niszczy naturalną strukturę włosa.

Peruka dostępna jest w bogatej gamie kolorystycznej.

Cena peruki uzależniona jest od jej koloru, w celu doboru kolorystki prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel 509-849-770.