Peruka syntetyczna Charme

  • Dodaj recenzję:
    • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
      Czas realizacji: od 24h do 7 dni
    • szt.
    • Cena netto: 879,63 zł 950,00 zł

    To niezwykle luksusowa, ręcznie robiona peruka z delikatnego i przyjaznego dla skóry włosa syntetycznego. Nowoczesna peruka idealna dla kobiet odważnych i ekstrawaganckich. Krótkie, proste włosy wycieniowane na karku, po bokach sięgają za uszy.

    Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
    CHARME to niezwykle luksusowa, ręcznie robiona peruka z delikatnego i przyjaznego dla skóry włosa syntetycznego. Nowoczesne cięcie idealne dla kobiet odważnych i ekstrawaganckich. Krótkie, proste włosy wycieniowane na karku, po bokach sięgają za uszy.

    Charakteru fryzurze dodaje bujna grzywka, która dodatkowo wymodelowana i lekko wywinięta na końcach przesłania czoło do linii oczu. Pomoże poprawić wygląd Paniom z twarzą pociągłą, kwadratową lub ze zbyt cofniętym czołem. Model Charme to najnowszej generacji produkt wykonany na lekkim i przewiewnym tiulu. Dodatkowo peruka wyposażona jest w rozmytą linię grzywki, tworzącą niewidoczne połączenie peruki ze skórą głowy, co zapewnia naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika.

    Lekka konstrukcja peruki sprawia, że znajduje ona szerokie grono zwolenniczek pośród kobiet borykających się z nadwrażliwą skórą głowy nadmierną potliwością. W tym modelu zapewniony jest stały przepływ powietrza pomiędzy peruką, a skórą głowy.

    Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

    Model dostępny jest w kilkunastu kolorach:

    włosy brązowe:
    darkchocolate mix; chocolate mix ; mocca mix ; hazelnut mix
    włosy rude: tobacco rooted ; darkcopper mix ;
    włosy blond: darksand mix ; sand mix ; sandyblonde mix ; champagne rooted ;
    włosy siwe: smoke rooted ; snow mix.


    "Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."