Peruka syntetyczna Switch

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 462,96 zł 500,00 zł

Unikalna, krótka peruka sztuczna z kręconych włosów. Burza loków nadaje fryzurze objętości i wyrazistego charakteru.

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.SWITCH to unikalna, krótka fryzura z kręconych włosów. Peruka wykonana z miękkich i przyjaznych w dotyku włosów syntetycznych. Burza loków nadaje fryzurze objętości i wyrazistego charakteru. Włosy sięgające połowy szyi z asymetryczną grzywką na prawą stronę. Uczesanie to sprawi, że kobiety z pociągłą twarzą będą czuły się kobieco i wyjątkowo. Naturalnego wyglądu nadaje wstawka z naturalnej siateczki imitującej skórę znajdująca się na czubku głowy.

Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać, zapewniając tym samym wygodę i komfort codziennego użytkowania.

Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający jej dopasowanie do każdej głowy.

Model dostępny w szerokiej kolorystyce:

włosy ciemne/czarne: black; hotespresso mix;
włosy brązowe: hotchocolate mix; mocca rooted;
włosy blond: darksand rooted; ginger rooted; champagne rooted; lightchampagne rooted;
włosy rude: hotchilli rooted.


"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."