Peruka syntetyczna Charme

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 967,59 zł 1 045,00 zł

To niezwykle luksusowa, ręcznie robiona peruka z delikatnego i przyjaznego dla skóry włosa syntetycznego. Nowoczesna peruka idealna dla kobiet odważnych i ekstrawaganckich. Krótkie, proste włosy wycieniowane na karku, po bokach sięgają za uszy.

CHARME to niezwykle luksusowa, ręcznie robiona peruka z delikatnego i przyjaznego dla skóry włosa syntetycznego. Nowoczesne cięcie idealne dla kobiet odważnych i ekstrawaganckich. Krótkie, proste włosy wycieniowane na karku, po bokach sięgają za uszy.

Charakteru fryzurze dodaje bujna grzywka, która dodatkowo wymodelowana i lekko wywinięta na końcach przesłania czoło do linii oczu. Pomoże poprawić wygląd Paniom z twarzą pociągłą, kwadratową lub ze zbyt cofniętym czołem. Model Charme to najnowszej generacji produkt wykonany na lekkim i przewiewnym tiulu. Dodatkowo peruka wyposażona jest w rozmytą linię grzywki, tworzącą niewidoczne połączenie peruki ze skórą głowy, co zapewnia naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika.

Lekka konstrukcja peruki sprawia, że znajduje ona szerokie grono zwolenniczek pośród kobiet borykających się z nadwrażliwą skórą głowy nadmierną potliwością. W tym modelu zapewniony jest stały przepływ powietrza pomiędzy peruką, a skórą głowy.

Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

Model dostępny jest w kilkunastu kolorach:

włosy brązowe:
darkchocolate mix; chocolate mix ; mocca mix ; hazelnut mix
włosy rude: tobacco rooted ; darkcopper mix ;
włosy blond: darksand mix ; sand mix ; sandyblonde mix ; champagne rooted ;
włosy siwe: smoke rooted ; snow mix.

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."