Peruka syntetyczna Diana Life

Modyfikacja klasycznej fryzury ‘na pazia’ z rozdzieloną asymetrycznie grzywką. Peruka odpowiednia dla każdego wieku.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
  • Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 416,67 zł 450,00 zł

Zadzwoń: 509 849 770 lub 426400189

DIANA to klasyczna peruka z miękkich i przyjaznych w dotyku włosów syntetycznych. Cechy charakterystycznej fryzury to krótko cięte włosy za linią uszu oraz równomierne cieniowane na całej długości. Grzywka zaczesana na prawą stronę, płynnie przechodzi na boki, łagodnie okalając twarz.
Modyfikacja klasycznej fryzury ‘na pazia’ z rozdzieloną asymetrycznie grzywką. Peruka odpowiednia dla każdego wieku. Uniwersalne cięcie sprawia, że każda kobieta będzie czuła się swobodnie i komfortowo.
Klasyczna konstrukcja peruki zapewnia jej idealne przyleganie do skóry głowy oraz łatwe użytkowanie. Peruka posiada wstawkę na czubku głowy z monofilamentu, co daje bardziej naturalny wygląd. Z tyłu system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.
Model peruki dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej:

włosy czarne/ciemne: 4/2 ;
włosy brązowe: 4/30B ;  8/24 ;
włosy rude: 130; 30/33 ;
włosy blond: 8/12 ; 14/12/22 ; 18/22 ; 24/26 ; 

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."