Peruka naturalna

To niezwykle komfortowa, ręcznie robiona peruka z włosów sztucznych.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)
  • Czas realizacji: od 24h do 7 dni

Zadzwoń: 509 849 770 lub 426400189

ICONE to niezwykle komfortowa, ręcznie robiona na tiulu peruka z włosów sztucznych. Wysoka jakość materiałów z których została wykonana zapewnia komfort i wygodę użytkowania na najwyższym poziomie. Fryzura średniej długości, z przedziałkiem i długą grzywką zaczesaną na prawą stronę. Proste, lekko pocieniowane włosy sięgają do ramion.

Z pozoru prosta, ale bardzo kobieca fryzura odpowiednia jest dla każdego kształtu twarzy i wieku – wręcz działa odmładzająco. Delikatne cieniowanie na końcówkach nadaje lekkości i zwiewności, potęgując wrażenie naturalnej fryzury.

Model Icone to najnowszej generacji produkt wykonany na lekkim i przewiewnym tiulu. Dodatkowo peruka wyposażona jest w monofilament sprawiający, że między włosami peruki widoczna jest skóra głowy. Zapewnia to naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika.

Lekka konstrukcja peruki sprawia, że znajduje ona szerokie grono zwolenniczek pośród kobiet borykających się z nadwrażliwą skórą głowy oraz nadmierną potliwością. W tym modelu zapewniony jest stały przepływ powietrza pomiędzy peruką, a skórą głowy.

Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

Wrażenie skromnej czy bardziej odważnej fryzury podkreśli, odpowiednio wybrany kolor włosów:

włosy czarne:
espresso mix ;
włosy brązowe: hotchocolate mix, chocolate mix ; mocca mix ;
włosy rude: tobacco rooted ;
włosy blond: darksand mix ; lighthoney mix ; sand mix; ginger mix ; champagne rooted ;

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.

"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."