Peruka syntetyczna Indiana

Krótkie, lekko kręcone włosy są mocno, równomiernie wycieniowane od środka głowy.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
  • Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 462,96 zł 500,00 zł

INDIANA to o
ryginalna, krótka fryzura z przyjemnych w dotyku włosów syntetycznych. Została stworzona z myślą o kobietach chcących wyrazić siebie poprzez fryzurę. Krótkie, lekko kręcone włosy są mocno, równomiernie wycieniowane od środka głowy. Również cieniowana grzywka rozchodzi się na boki, odsłaniając czoło. Warstwowe cięcia dają wrażenie gęstych, puszystych włosów przy zachowaniu ilości standardowej dla naturalnych. To wszystko wraz z dużą ilość pazurków daje fryzurę oryginalną i ciekawą.

Naturalnego wyglądu nadaje wstawka z naturalnej siateczki imitującej skórę znajdująca się na czubku głowy. Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać, zapewniając tym samym wygodę i komfort codziennego użytkowania. Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

Ten model peruki dostępny jest w kilkunastu kolorach: 

włosy czarne:
espresso mix
włosy brązowe: chocolate mix, mocca mix, hazelnut mix
włosy rude: darkauburn mix, safranred mix
włosy blond: bernstein mix, dandmulti mix, sand mix, champagne mix

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."