Peruka syntetyczna Isabella

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 324,07 zł 350,00 zł

Krótkie, proste włosy wymodelowane i podniesione przy nasadzie, delikatnie wycieniowane na karku i po bokach. Gęsta grzywka zaczesana na prawa stronę, przesłania czoło do linii brwi.


ISABELLA to modna peruka wykonana z przyjaznych w dotyku włosów sztucznych. Krótkie, proste włosy wymodelowane i podniesione przy nasadzie, delikatnie wycieniowane na karku i po bokach. Gęsta grzywka zaczesana na prawą stronę, przesłania czoło do linii brwi. Pełniejsza góra sprawia, że peruka pasuje do twarzy o owalu kwadratowym, ale również sprawdzi się, jeśli masz twarz prostokątną czy w kształcie trapezu. Naturalnego wyglądu nadaje wstawka z naturalnej siateczki imitującej skórę znajdująca się na czubku głowy. Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać, zapewniając tym samym wygodę i komfort codziennego użytkowania.Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

Poprzez wybór odpowiedniego koloru może pasować do każdego wieku: 

włosy ciemne/czarne:
4/8 ;
włosy brązowe: 4/30B ; 8/24H ;
włosy rude: 8/16/30TT; 33/71BT ; 33/29T ; 30/33.
włosy blond: 10/12 ; 14/16 ; 14/16 ; 14/12/22  ; 23A/27T ; 27/140 ; 9/23T ;

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."