Peruka syntetyczna Load

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 555,56 zł 600,00 zł

  Średniej długości lekko pofalowane włosy sięgają do ramion. Długa, asymetryczna grzywka nieznacznie przesłania prawą stronę twarzy. 
  LOAD to l
  ekka i zwiewna fryzura z miękkich i przyjaznych w dotyku włosów syntetycznych. Średniej długości lekko pofalowane włosy sięgają do ramion. Długa, asymetryczna grzywka nieznacznie przesłania prawą stronę twarzy. Delikatne cieniowanie sprawia, że peruka zyskuje na objętości, przy zachowaniu standardowej ilości włosów do naturalnych. Została stworzona z myślą o kobietach chcących wyrazić siebie poprzez fryzurę. Peruka na całej długości przedziałka posiada wstawkę z cieniutkiej siateczki efektownie imitującej skórę, dlatego nawet w miejscu przedziałka trudno zorientować się, że to peruka. Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający jej dopasowanie do każdej głowy.

  Ten model peruki dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej: 

  włosy ciemne/czarne:
  ebony black;
  włosy brązowe: hotespresso mix; hotchocolate mix; mocca rooted;
  włosy rude: hotchilli rooted;
  włosy blond: bernstein rooted; darksand rooted; hotginger mix; sandyblonde rooted; champagne rooted;

  Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.

  "Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."