Peruka syntetyczna Poker

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 231,48 zł 250,00 zł

  Peruka odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Uniwersalne cięcie sprawia, że każda kobieta będzie czuła się swobodnie i komfortowo.

  POKER to klasyczna peruka z włosów syntetycznych z charakterystycznym naturalnym połyskiem. Włosy krótkie, lekko kręcone. Asymetryczny przedziałek i krótka grzywka doskonale poprawiają proporcje w przypadku kobiet z okrągłym kształtem twarzy. Delikatne uniesienie włosów u nasady sprawia wrażenie gęstej fryzury przy zachowaniu ilości standardowej do naturalnych. Peruka odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Ponadczasowe uczesanie sprawia, że każda kobieta będzie czuła się swobodnie i komfortowo. 

  Peruka została wykonana z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla skóry głowy. Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający jej dopasowanie na głowę o różnej wielkości.

  Model peruki dostępny jest w bogatej gamie kolorów: 10/12; 14/16; 23/16T; 24/26G; 27/140; 30/33 ; 4/131/137; 55N; 56; 6/8; 830/25.

  Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
  "Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."