Proteza piersi Contact 1S

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 574,07 zł 620,00 zł
  Płytka proteza pełna z całkowitą kompensacją wagi.

  Proteza piersi Contact 1S jest protezą płytką z całkowitą kompensacją wagi. Jej symetryczny, płytki kształt jest wynikiem wieloletniej współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej. Unikalna struktura tej protezy zapewnia doskonałe połączenie z ciałem i umożliwia naturalne ruchy protezy z jednolitym jej położeniem. Rewolucyjna warstwa Comfort + gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza pomiędzy klatką piersiową a protezą, a więc nie ma ryzyka powstania otarć czy odparzeń. Comfort + działa na zasadzie stałej wymiany ciepła i utrzymania temperatury na jednolitym poziomie. Delikatność i miękkość materiału z którego została wykonana zapewnia maksymalną wygodę i komfort użytkowania.

  Proteza wykonana została z naturalnych surowców- silikonu medycznego oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Użyte do jej wykonania materiały są miłe, przyjazne dla skóry, odporne na słoną i chlorowaną wodę.

  Symetryczność tej protezy sprawia, że jest ona uniwersalna i daje możliwość zastosowania zarówno na prawą jak i lewą stronę.

  Równomierny rozkład ciężaru protezy zmniejsza obciążenie ramion i stanowi idealne rozwiązanie dla kobiet borykających się z obrzękiem limfatycznym.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.

  Swoim wyglądem i fakturą proteza silikonowa jest podobna do naturalnego biustu. Jednocześnie zapobiega rozwijaniu wad postawy oraz skrzywień kręgosłupa, przez co przeciwdziała bólom pleców i szyi.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Do protezy Contact 1S dołączona jest kosmetyczka do dyskretnego i bezpiecznego przechowywania oraz instrukcja obsługi.

  Model Contact 1S jest przeznaczony dla kobiet po radykalnej mastektomii, szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście i utrzymującym się obrzęku limfatycznym.

  Proteza dostępna w rozmiarach: 1-14