Proteza piersi pełna 1022X

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 341,67 zł 369,00 zł

  Proteza piersi 1022X jest protezą pełną z całkowitą kompensacją wagi. Jej idealny kształt kropli powstał w oparciu o współpracę ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej z kobietami po mastektomii. Proteza została zaprojektowana z myślą o kobietach potrzebujących poczucia komfortu i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Unikalna struktura tej protezy zapewnia doskonałe połączenie z ciałem. Delikatność i miękkość materiału z którego została wykonana zapewnia maksymalną wygodę i komfort użytkowania.

  Proteza wykonana została z naturalnych surowców- silikonu medycznego oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Silikon charakteryzuje się tym, że nie wchłania wody oraz jest odporny na działanie wysokiej temperatury.

  Symetryczność tej protezy sprawia, że jest ona uniwersalna i daje możliwość zastosowania zarówno na prawą jak i lewą stronę. Wydłużenie boczne pozwala na wypełnienie ubytku po usunięciu węzłów chłonnych pachowych, natomiast możliwość odwrócenia protezy o 180ºdaje różne sposoby jej noszenia i kompensowania ubytków obrębie piersi.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.

  Swoim wyglądem i fakturą proteza silikonowa jest podobna do naturalnego biustu. Jednocześnie zapobiega rozwijaniu wad postawy oraz skrzywień kręgosłupa, przez co przeciwdziała bólom pleców i szyi.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Proteza piersi 1022X jest protezą pełną o właściwej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii wymagających kompensacji w okolicy dołu pachowego.