Proteza piersi TriCup 1089X

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 406,48 zł 439,00 zł

  Proteza piersi 1089X TriCup jest protezą pełną o zredukowanej wadze. Jej idealny anatomiczny, symetryczny kształt jest wynikiem wieloletniej współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej. Proteza ta została zaprojektowana z myślą o kobietach potrzebujących odpowiedniej kompensacji przy nierównościach powstałych po zabiegu operacyjnym. Unikalna  struktura tej protezy zapewnia doskonałe połączenie z ciałem. Część tylna protezy wykonana została z „oddychającej” mikrofazy ze specjalną kieszonką, która w razie potrzeby może zostać wypełniona włókniną medyczną zapewniającą maksimum komfortu.  Dzięki zastosowaniu wypełnienia włókniną medyczną można zmieniać rozmiar i głębokość miseczki bez jednoczesnej zmiany wagi protezy. Proteza wykonana została z naturalnych surowców- silikonu medycznego, mikrofazy oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Silikon charakteryzuje się tym, że nie wchłania wody oraz jest odporny na działanie wysokiej temperatury. Mikrofaza jest lekkim, niezwykle przyjemnym włóknem, oferującym komfort i wygodę użytkowania na najwyższym poziomie. Jej obecność na tylnej ścianie, sprawia że istnieje stały przepływ powietrza pomiędzy skórą a protezą. Zalety protezy z tylną częścią mikrofazy są zachowane jedynie wtedy, gdy noszona jest w gorsecie protetycznym zawierającym w swoim składzie mikrofazę lub mikromodal.Symetryczność tej protezy sprawia, że jest ona uniwersalna i daje możliwość zastosowania zarówno na prawą jak i lewą stronę.

  Proteza 1089 jest o 25% lżejsza od standardowej epitezy piersi i dlatego znajduje szerokie grono odbiorców pośród kobiet borykających się z obrzękiem limfatycznym.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.

  Swoim wyglądem i fakturą proteza silikonowa jest podobna do naturalnego biustu. Jednocześnie zapobiega rozwijaniu wad postawy oraz skrzywień kręgosłupa, przez co przeciwdziała bólom pleców i szyi.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób niezaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Proteza piersi 1089 X jest protezą pełną o zredukowanej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii. Szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście, obrzęku limfatycznym, przy podrażnieniach skóry oraz przy nadmiernej potliwości.