Peruka syntetyczna Mega new mono

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 879,63 zł 950,00 zł

Z pozoru prosta, ale bardzo kobieca fryzura odpowiednia jest dla każdego kształtu twarzy i wieku – wręcz działa odmładzająco.

MEGA NEW MONO to lekka i zwiewna, długa fryzura wykonana z miękkich i przyjaznych w dotyku włosów syntetycznych. Fryzura z przedziałkiem i długą grzywką zaczesaną na prawą stronę. Proste, lekko pocieniowane włosy sięgają za linię ramion.

Z pozoru prosta, ale bardzo kobieca fryzura odpowiednia jest dla każdego kształtu twarzy i wieku – wręcz działa odmładzająco.

Model ten posiada monofilament- specjalny wkład z cieniutkiej siateczki wykonanej z najwyższej jakości delikatnych materiałów. Pozwala swobodnie oddychać skórze. Idealnie imituje naszą naturalną skórę, dlatego nawet w miejscu przedziałka trudno zorientować się, że to peruka.

Peruka posiada system regulacji wielkości umożliwiający dopasowanie peruki na każdą głowę.Ten model peruki dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej: espresso mix, darkchocolate mix, chocolate mix, hotchocolate mix, mocca mix, tobacco rooted, darksand mix, sand mix, ginger mix, sandyblonde mix, champagne mx, darkauburn mix.

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."