Peruka syntetyczna Rose

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 555,56 zł 600,00 zł

  Symetryczna prosta grzywka w doskonały sposób podkreśla oczy i kości policzkowe.


  ROSE to peruka nowej generacji z mikroskórą wbudowaną na całym przodzie, zapewniającą naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika.
  Rose to krótka, efektowna peruka z wysokiej jakości włosów syntetycznych.Cechy charakterystyczne tej fryzury to krótko cięte włosy za linią uszu oraz mocno wyeksponowany kark. Symetryczna prosta grzywka w doskonały sposób podkreśla oczy i kości policzkowe.

  Wrażenie naturalnej fryzury potęguje mikroskóra użyta na całym przodzie peruki. Idealnie imituje naszą naturalną skórę, dlatego nawet w miejscu przedziałka trudno zorientować się, że to peruka. Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać oraz dopasowuje się do kształtu głowy. Peruka posiada system regulacji wielkości umożliwiający dopasowanie peruki do każdej głowy.

  Poprzez wybór odpowiedniego koloru może pasować do każdego wieku: espresso mix; chocolate mix; mocca rooted; bernstein mix; sand mix; carmel mix; goldblonde mix; champagne rooted; salt/pepper mix; snow mix.

  Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
  "Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."