Peruka syntetyczna Switch

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 462,96 zł 500,00 zł

  Unikalna, krótka peruka sztuczna z kręconych włosów. Burza loków nadaje fryzurze objętości i wyrazistego charakteru.

  Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.  SWITCH to unikalna, krótka fryzura z kręconych włosów. Peruka wykonana z miękkich i przyjaznych w dotyku włosów syntetycznych. Burza loków nadaje fryzurze objętości i wyrazistego charakteru. Włosy sięgające połowy szyi z asymetryczną grzywką na prawą stronę. Uczesanie to sprawi, że kobiety z pociągłą twarzą będą czuły się kobieco i wyjątkowo. Naturalnego wyglądu nadaje wstawka z naturalnej siateczki imitującej skórę znajdująca się na czubku głowy.

  Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać, zapewniając tym samym wygodę i komfort codziennego użytkowania.

  Peruka posiada system regulacji obwodu umożliwiający jej dopasowanie do każdej głowy.

  Model dostępny w szerokiej kolorystyce:

  włosy ciemne/czarne: black; hotespresso mix;
  włosy brązowe: hotchocolate mix; mocca rooted;
  włosy blond: darksand rooted; ginger rooted; champagne rooted; lightchampagne rooted;
  włosy rude: hotchilli rooted.


  "Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."