Peruka naturalna Award

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 2 037,04 zł 2 200,00 zł

  Luksusowa peruka z indyjskich włosów naturalnych klasy remy.


  Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.  AWARD
  to luksusowa peruka z indyjskich włosów naturalnych klasy remy. Została zaprojektowana z myślą o kobietach chcących czuć się modnie i komfortowo każdego dnia. Cechy charakterystyczne tej fryzury to: asymetryczna grzywka zaczesana na prawą stronę sięgająca do linii oczu oraz krótko przycięte włosy w okolicy karku.
  Model Award to najnowszej generacji produkt wykonany na lekkim i przewiewnym tiulu. Dodatkowo peruka wyposażona jest w monofilament sprawiający, że przez włosy peruki widoczna jest skóra głowy, co zapewnia naturalny efekt wizualny i komfort psychiczny użytkownika. Lekka konstrukcja peruki sprawia, że znajduje ona szerokie grono zwolenniczek pośród kobiet borykających się z nadwrażliwą skórą głowy oraz z problemem nadmiernej potliwości. W tym modelu zapewniony jest stały przepływ powietrza pomiędzy peruką, a skórą głowy.
  Peruka posiada system regulacji wielkości umożliwiający dopasowanie peruki na każdą głowę. Perukę z włosów remy można dowolnie stylizować przy pomocy lokówki czy prostownicy, jednakże należy pamiętać, że każda stylizacja niszczy naturalną strukturę włosa.

  Model dostępny jest w kilkunastu kolorach:

  włosy ciemne/czarne: espresso mix;
  włosy brązowe: darkchocolate mix; chocolate mix; lightcoffe rooted;
  włosy blond: bernstein mix; sand mix; sandyblonde rooted; champagne mix.