Peruka syntetyczna Cara petite deluxe

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 972,22 zł 1 050,00 zł

Model Petite został stworzony z myślą o kobietach posiadających głowę o nieco mniejszym obwodzie. Cechy charakterystyczne fryzury to krótka grzywka, długość włosów odkrywająca uszy oraz krótko przystrzyżony, pocieniowany tył.
CARA PETITE DELUXE to l
uksusowa, krótka fryzura wykonana z najwyższej jakości włosów syntetycznych. Model Petite został stworzony z myślą o kobietach posiadających głowę o nieco mniejszym obwodzie. Klasyczne, proste cięcie bez problemu znajdzie właścicielkę w każdym przedziale wiekowym. Cechy charakterystyczne fryzury to krótka grzywka, długość włosów odkrywająca uszy oraz krótko przystrzyżony, pocieniowany tył. Charakterystyczny połysk włosa nadaje im naturalny i zdrowy wygląd. Model Cara Deluxe to najnowszej generacji produkt wykonany na lekkim i przewiewnym tiulu. Na czubku głowy peruka posiada tzw. „mikroskórę”- cieniutką siateczkę, zapewniającą naturalny wygląd. Konstrukcja peruki sprawia, że skóra głowy może swobodnie oddychać oraz idealnie dopasowuje się do kształtu głowy.

Model dostępny jest w bogatej wersji kolorystycznej:

włosy brązowe:
6/830; 830/12;
włosy blond: 14/12; 18/22; 26/14;
włosy siwe: 48-38-36; 60-56-58; 101/60.

Z UWAGI NA RÓŻNE USTAWIENIA MONITORA, RZECZYWISTY KOLOR PERUKI MOŻE ODBIEGAĆ OD KOLORU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIACH.
"Treści zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi. Zakazane jest w szczególności odpłatne i nieodpłatne kopiowanie, utrwalanie, zwielokrotnianie, wykorzystywanie, dekompilacja, czy adaptacja chronionych treści w jakiejkolwiek formie, na jakichkolwiek polach eksploatacji bez zgody Sklepu."