Proteza piersi Active 1054X

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 259,26 zł 280,00 zł

  Proteza piersi 1054X jest protezą o konstrukcji żebrowej o zredukowanej wadze. Jej idealny anatomiczny, symetryczny kształt jest wynikiem wieloletniej współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny. Proteza została zaprojektowana z myślą o osobach niebojących się aktywnie spędzać czas na basenie czy joggingu. Unikalna żebrowa konstrukcja sprawia, że pot czy woda szybko odpływają spod protezy zapewniając maksymalny komfort i jednolite jej położenie. Żebrowa struktura sprawia, że zostaje zachowany prawidłowy przepływ powietrza pomiędzy klatką piersiową a protezą, a więc nie ma ryzyka powstania otarć czy odparzeń.

  Proteza wykonana została z naturalnych surowców- silikonu medycznego oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Użyte do jej wykonania materiały są miłe, przyjazne dla skóry, odporne na słoną i chlorowaną wodę.

  Symetryczność tej protezy sprawia, że jest ona uniwersalna i daje możliwość zastosowania zarówno na prawą jak i lewą stronę.

  Proteza 1054 jest o 25% lżejsza od standardowej epitezy piersi i dlatego znajduje szerokie grono odbiorców pośród kobiet borykających się z obrzękiem limfatycznym.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.

  Swoim wyglądem i fakturą proteza silikonowa jest podobna do naturalnego biustu. Jednocześnie zapobiega rozwijaniu wad postawy oraz skrzywień kręgosłupa, przez co przeciwdziała bólom pleców i szyi.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

   Proteza piersi 1054 X jest protezą pełną o zredukowanej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii. Szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście, obrzęku limfatycznym oraz przy aktywności sportowej.