Proteza piersi Active Asymetric 1084 P/L

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 259,26 zł 280,00 zł

  Proteza piersi Active Asymetric 1084 L/R jest protezą żebrową o zredukowanej wadze. Jej anatomiczny, asymetryczny kształt powstał w oparciu o współpracę ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej z kobietami po mastektomii. Proteza została zaprojektowaną z myślą o osobach aktywnych, które nie wyobrażają sobie życia bez uprawiania sportu. Unikalna żebrowa konstrukcja sprawia, że pot czy woda szybko odpływają spod protezy zapewniając maksymalny komfort i jednolite jej położenie. Żebrowa struktura sprawia, że zostaje zachowany prawidłowy przepływ powietrza pomiędzy klatką piersiową a protezą, a więc nie ma ryzyka powstania otarć czy odparzeń. Proteza wykonana została z naturalnych surowców- silikonu medycznego oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Użyte do jej wykonania materiały są miłe, przyjazne dla skóry, odporne na słoną i chlorowaną wodę.

  Asymetryczne wykończenie protezy doskonale wypełnia ubytek tkanki powstały po usunięciu węzłów chłonnych z okolic dołu pachowego. Dostępne są dwie wersje protezy: na prawą i lewą stronę.

  Proteza Active Asymetric 1084 jest o 25% lżejsza od standardowej epitezy piersi i dlatego znajduje szerokie grono odbiorców pośród kobiet borykających się z obrzękiem limfatycznym.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo. Idealne przyleganie tej protezy do skóry klatki piersiowej sprawia, że jej ciężar rozkłada się w sposób równomierny i nie powoduje przeciążenia kręgosłupa, szyi czy barków.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Proteza piersi Active Asymetric 1084 jest protezą pełną asymetryczną o zredukowanej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii z dużym ubytkiem w okolicy dołu pachowego. Szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście, obrzęku limfatycznym oraz przy aktywności sportowej.

  Proteza dostępna w rozmiarach: 3-12 (70-115).