Proteza piersi Amica Supersoft 1151X

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
   Czas realizacji: do 10 dni
  • szt.
  • Cena netto: 332,41 zł 359,00 zł
  Wyjątkowo miękka pełna proteza lekka.

  Proteza piersi Amica Supersoft 1151X jest protezą pełną o zredukowanej wadze. Jej idealny anatomiczny, symetryczny kształt jest wynikiem wieloletniej współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej. Proteza została zaprojektowana z myślą o osobach niebojących się aktywnie spędzać czas na basenie czy joggingu. Unikalna, opatentowana technologia z fałdą Flex-Gap na tylnej ścianie protezy umożliwia naturalne ruchy protezy oraz jej spłaszczenie przy leżeniu analogicznie do zachowanej piersi. Pozioma fałda zapewnia perfekcyjne ułożenie protezy w miseczce gorsetu oraz idealne dopasowanie do wszelkich nierówności skóry.

  Proteza została wykonana z nowej generacji miękkiego silikonu medycznego SoftLite oraz aksamitnej folii, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Użyte do jej wykonania materiały są miłe, przyjazne dla skóry, odporne na słoną i chlorowaną wodę. Symetryczność tej protezy sprawia, że jest ona uniwersalna i daje możliwość zastosowania zarówno na prawą jak i lewą stronę.

  Proteza 1151 jest o 35% lżejsza od standardowej epitezy piersi i dlatego znajduje szerokie grono odbiorców pośród kobiet z dużym biustem oraz borykających się z obrzękiem limfatycznym.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.  Idealne przyleganie tej protezy do skóry klatki piersiowej sprawia, że jej ciężar rozkłada się w sposób równomierny i nie powoduje przeciążenia kręgosłupa, szyi czy barków.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt , szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Proteza piersi Amica SuperSoft1151X jest protezą pełną symetryczną o zredukowanej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii. Szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście, obrzęku limfatycznym oraz przy aktywności sportowej.

  Proteza dostępna w rozmiarach: 1-14 (60-125).