Proteza piersi TriNature Asymmetric SoftLite 1081L/R

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
   Czas realizacji: od 24h do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 341,67 zł 369,00 zł
  Pełna proteza z fałdą Flex-Gap o zredukowanej wadze.

  Proteza piersi TriNature Asymetric SoftLite 1081 L/R jest protezą pełną o zredukowanej wadze. Jej anatomiczny, asymetryczny kształt powstał w oparciu o współpracę ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej z kobietami po mastektomii. Proteza została zaprojektowaną z myślą o osobach aktywnych, które nie wyobrażają sobie życia bez uprawiania sportu. Unikalna, opatentowana technologia z fałdą Flex-Gap na tylnej ścianie protezy sprawia, że podczas poruszania zachowuje się jak prawidzwa pierś. Dodatkowo naturalnie kształtuje miseczkę i spłaszcza się przy leżeniu analogicznie do zachowanej piersi.

  Proteza została wykonana z nowej generacji miękkiego silikonu medycznego SoftLite oraz folii poliuretanowej, przypominającej w dotyku ludzką skórę. Użyte do jej wykonania materiały są miłe, przyjazne dla skóry, odporne na słoną i chlorowaną wodę.

  Asymetryczne wykończenie protezy doskonale wypełnia ubytek tkanki powstały po usunięciu węzłów chłonnych z okolic dołu pachowego. Dostępne są dwie wersje protezy: na prawą i lewą stronę.

  Proteza 1081 jest o 35% lżejsza od standardowej epitezy piersi i dlatego zaleca się jej stosowanie w przypadku potwierdzonego i utrzymującego się obrzęku limfatycznego na kończynie górnej po stronie operacji oraz dla osób aktywnie uprawiających sport.

  Odpowiednio dobrana proteza piersi w zdecydowany sposób poprawia komfort psychiczny, zwiększa poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa oraz swobody ruchów. Odzwierciedlając amputowaną pierś, amazonka nie musi stronić od głębokich dekoltów i sexy bielizny. Dzięki tej protezie może znowu poczuć się kobieco i wyjątkowo.

  Swoim wyglądem i fakturą proteza silikonowa jest podobna do naturalnego biustu. Jednocześnie zapobiega rozwijaniu wad postawy oraz skrzywień kręgosłupa, przez co przeciwdziała bólom pleców i szyi.

  Przy doborze protezy należy pamiętać, że tuż po mastektomii stanowią one doskonałą ochronę dla gojącej się rany. Powinny być łatwe do umocowania, w sposób nie zaburzający krążenia krwi oraz przepływu chłonki. W czasie użytkowania protezy silikonowej należy szczególnie uważać na pazury zwierząt, szpilki, igły, agrafki, a także na upadek z wysokości.

  Proteza piersi TriNature Asymetric SoftLite 1081 jest protezą pełną asymetryczną o zredukowanej wadze i jest przeznaczona dla kobiet po radykalnej mastektomii z dużym ubytkiem w okolicy dołu pachowego. Szczególnie wskazana jest przy: obfitym biuście, obrzęku limfatycznym oraz przy aktywności sportowej.

  Proteza dostępna w rozmiarach: 0-13 (55-120).